Przejdź do strony: Poznaj JANDACH

Historia naszej firmy

Nasza firma działa na rynku nieruchomości już od ponad 30 lat. Początki nie należały do najłatwiejszych, ale wspominamy je z uśmiechem. Były to czasy późnej komuny. Udało nam się zdobyć kilka rolek papy, ekipie budowlańców za środek transportu służył rower, a później ulubiona stara Nysa.

 

Pomimo tych pierwszych trudności byliśmy wierni swoim wartościom. Dzięki temu tworzymy teraz świetnie prosperującą firmę, stawiającą na ciągły rozwój. Kolejnym tego efektem są zrealizowane na przestrzeni lat udane projekty oraz zaufanie Klientów. Ciesząc się nim, postanowiliśmy z czasem poszerzyć zakres oferowanych usług. Teraz możemy zaproponować kompleksową obsługę budowlaną dla firm, osób prywatnych i instytucji.

Historia naszej firmy
Historia naszej firmy
Historia naszej firmy

Na deweloperskiej sprzedaży mieszkań koncentrujemy się od 2003 roku. Niezależnie od specjalizacji, nie zmieniały się wartości, jakie obraliśmy sobie na samym początku. Najważniejsze dla nas zawsze pozostają: orientacja na Człowieka, trwałość, solidność oraz profesjonalizm.

 

W ciągu prawie trzydziestu lat działalności rodzinna firma rozrosła się o kolejnych specjalistów. Mimo to na placu budowy dalej jesteśmy zgraną ekipą pracowników, zorientowanych na wykonanie swojej pracy terminowo i porządnie.

 

Dotychczasowe sukcesy stały się dla nas powodem do dumy, a jednocześnie zmotywowały nas do wyznaczenia sobie ambitnych planów na przyszłość.

Przejdź do strony: Historia
Przejdź do strony: Co robimy?
Przejdź do strony: Referencje
Przejdź do strony: Od ponad 30 lat
Przejdź do strony: Realizacje