Zapytaj

Mieszkania i domy - deweloper Puszczykowo

Decydując się na dom lubmieszkanie na przykład w Puszczykowie lub Przeźmierowie, możesz pozwolić sobie na zakup mieszkania o większym metrażu. Jandach jako doświadczone przedsiębiorstwo budowlane z 28letnim  stażem przygotowuje i realizuje projekty przestronnych domów wolnostojących, szeregowych oraz mieszkań w przyjaznej i bezpiecznej okolicy.

Znajdź miejsce dla siebie

Coraz więcej osób zastanawia się nad zamieszkaniem poza miastem, aby cieszyć się ciszą i spokojem po pełnym wyzwań dniu. Jandach to firma deweloperska, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i dostosowuje się do ich potrzeb. Swoje projekty realizujemy w atrakcyjnych lokalizacjach pod Poznaniem - w Przeźmierowie i Plewiskach. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze oraz przystępnej komunikacji z centrum Poznania miejscowości te, obok takich miejsc jak Wiry, Puszczykowo czy Plewiska, są najchętniej wybierane przez osoby poszukujące własnego mieszkania lub domu blisko Poznania.

 

 

Blisko i na Twoją korzyść

Inwestycje firmy Jandach są zaplanowane tak, aby nasi klienci mogli skorzystać z szeregu udogodnień. Domy i mieszkania z rynku pierwotnego powstają na osiedlach strzeżonych w pobliżu węzłów komunikacyjnych z Poznaniem, zapewniając wygodny dojazd do pracy i szkoły. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, przychodnie oraz tereny rekreacyjne. Oferta dostępna jest w programie Mieszkanie dla Młodych, dzięki czemu możesz zakupić tanie mieszkanie lub domy deweloperskie z dopłatą

 

Zobacz także:

  • domy Puszczykowo
  • mieszkania Puszczykowo
  • szeregowce Puszczykowo
  • inwestycje deweloperskie Puszczykowo
 
 
Deweloper Puszczykowo

Domy deweloperskie w Puszczykowie

Co jeszcze sprawia, że nowe inwestycje mieszkaniowe Jandach są atrakcyjne? Wszystkie nasze nieruchomości w okolicach Poznania znajdują się na terenie osiedli strzeżonych, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo. Zapewniamy miejsca parkingowe, przydomowe ogródki, możliwość korzystania z światłowodu firmy Inea oraz wykończenie mieszkania i domu „pod klucz”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

 

Idealna przestrzeń

Szukasz sprawdzonego dewelopera w Poznaniu, który swoje projekty realizuje na czas? Poznaj ofertę firmy Jandach! Jesteśmy rodzinną firmą z 28-letnim doświadczeniem. Stawiamy na solidne wykonanie w konkurencyjnej cenie na rynku pierwotnym nieruchomości. Część naszych mieszkań spełnia wymogi programu MdM (Mieszkanie dla Młodych). Proponujemy mieszkania i domy jednorodzinne w przestronnych metrażach na strzeżonych osiedlach w okolicach: Puszczykowa, Poznania, Plewisk, Głuchowa.

Domy szeregowe w Puszczykowo

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe

Dlaczego domy szeregowe są tak często wybierane na rynku nieruchomości? Przede wszystkim, koszt realizacji takiego projektu jest zdecydowanie tańszy niż wybudowanie domu jednorodzinnego wolnostojącego. Dzięki temu, w cenie nieruchomości wolnostojącej, możesz pozwolić sobie na większy metraż i lepszy standard wykończeniowy domu szeregowego. Pamiętaj, że część inwestycji deweloeprskich Jandach spełniają warunki programu MdM (Mieszkanie dla Młodych). Wszystkie domy posiadają osobne wejście i ogródek przydomowy. 

Korzyści z deweloperem Jandach

Zapewniamy wykończenie mieszkania w standardzie „pod klucz”. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie znajdują się na osiedlach strzeżonych oraz w pobliżu terenów zielonych. Zapewniamy światłowód firmy Inea oraz kominki w salonie. Wybieramy takie lokalizacje, aby dojazd do centrum Poznania był bezproblemowy. W bliskim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych Jandach znajdują się: sklepy i supermarkety, poczty i banki, przedszkola i szkoły, przychodnie i apteki. Szukasz sprawdzonych inwestycji deweloperskich w okolicach Poznania, Puszczykowa, Plewisk? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy deweloperskiej Jandach! Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu projektów i nowych inwestycji w bliskim sąsiedztwie Poznania. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę mieszkań i domów z rynku pierwotnego.

Sprawdzony deweloper na terenie Poznania i okolic

Co nas wyróżnia na tle innych deweloperów w Poznaniu? Stawiamy na jak najlepsze wykonanie w atrakcyjnej cenie. Otwieramy się na każdego klienta, słuchamy sugestii i wprowadzamy je w życie, aby stworzyć idealną przestrzeń dla Ciebie oraz Twojej rodziny. Nasze osiedla mieszkaniowe to połączenie ciekawej architektury i najlepszych rozwiązań budowlanych. Zoabcz także: deweloper Poznań.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie