Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Gołuski

Firma deweloperska Jandach to znana marka na wielkopolskim rynku. Od kilkunastu lat budujemy dla naszych Klientów wygodne, przestronne domy w zabudowie szeregowej oraz atrakcyjne domy jednorodzinne w okolicach Poznania (Puszczykowo, Plewiska, Głuchowo i inne).

Blisko Poznania, blisko natury

Oferujemy atrakcyjne ceny naszych mieszkań, szczególnie konkurencyjne, jeśli wybierzesz lokalizację pod Poznaniem. Osiedla położone są w bliskiej odległości od centrum stolicy Wielkopolski, zapewniając ich mieszkańcom bezproblemowy dojazd samochodem, komunikacją miejską, a często także pociągiem. W wolnym dniu odetchniesz jednak od hałasu i szybkiego tempa życia. W podpoznańskich miejscowościach życie toczy się wolniej.

Dom z ogródkiem dla całej rodziny

Mieszkania w zabudowie szeregowej Jandach wyróżniają się najwyższą estetyką i nowoczesnym designem. Jednocześnie funkcjonalny układ pomieszczeń spodoba się zwolennikom tradycjonalizmu. Nasi Klienci doceniają również przydomowy ogródek o optymalnym metrażu – idealny do celów rekreacyjnych. Jandach to najwyższa jakość materiałów budowlanych i przemyślane projekty mieszkań. Teraz wszystko, czego oczekujesz od dewelopera, dostajesz w atrakcyjnej cenie!

Fachowe usługi w uczciwych cenach

Nie rezygnuj z mieszkania z rynku pierwotnego. Zdecyduj się na wymarzony dom pod Poznaniem, gdzie Ty i Twoja rodzina zyskacie komfortowe miejsce do życia. Nasze realizacje deweloperskie spełniają wymogi programu MDM. Zachęcamy do skorzystania z tych rządowych dopłat i zamieszkania w wymarzonym domu.

W zależności od Twoich oczekiwań, oddamy mieszkanie w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Sprawdź nasze realizacje w miejscowości Gołuski. Domy w spokojnej okolicy oferujemy w atrakcyjnych cenach!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne domy szeregowe dla młodych!

Mieszkania w stanie deweloperskim Gołuski
Domy w stanie deweloperskim Gołuski

Przytulne mieszkanie z ogrodem!