Zapytaj

Mieszkania na sprzedaż Kórnik

Wymarzony dom z ogródkiem czy przytulne mieszkanie w nowej zabudowie? Wybór należy do Ciebie. My, jako firma deweloperska Jandach, realizujemy inwestycje mieszkaniowe skrojone na miarę najróżniejszych potrzeb. Wśród naszych propozycji na pewno znajdziesz taką, która zachwyci!

Jedną z nich stanowią domy jednorodzinne budowane w atrakcyjnych miejscowościach pod Poznaniem (np. Kórnik, Puszczykowo). Dogodne połączenie z centrum miasta, a jednocześnie bogata baza usługowa w wybranych przez nas lokalizacjach sprawiają, że strzeżone osiedla, jakie budujemy, stają się idealną przestrzenią do życia. Wersją oszczędniejszą, lecz nie mniej ciekawą, są domy szeregowe z własnym ogródkiem. Warto wziąć je pod uwagę, szczególnie w porównaniu z zakupem mieszkania w Poznaniu, gdzie cena za metr kwadratowy zwykle jest dużo wyższa.

Funkcjonalne mieszkania w Twoim zasięgu

W nowym budownictwie doskonale zagospodarowany zostaje każdy kąt. Większość naszych realizacji wpisuje się w aktualne trendy – to mieszkania przestronne, funkcjonalne i przytulne. Przygotowaliśmy także wybór domów i mieszkań dla tradycjonalistów. Mieszkania oraz domy jednorodzinne/szeregowe dostępne są w standardzie deweloperskim oraz pod klucz, gotowe do zamieszkania.

Jeśli szukasz solidnej firmy deweloperskiej, która zaprojektuje i postawi dom na lata, przyjrzyj się naszym realizacjom. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży inwestycji mieszkaniowych gwarantuje najwyższą jakość i Twoje zadowolenie. Sprawdź nasze najnowsze inwestycje.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkanie dla młodych Kórnik

Atrakcyjne mieszkanie dla młodych

Domy jednorodzinne Kórnik

Sprzedaż atrakcyjnych domów jednorodzinnych

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie