Mieszkania z ogródkiem w Daszewicach

Położone niedaleko Poznania i skomunikowane z centrum miasta najnowsze inwestycje deweloperskie firmy Jandach to doskonałe rozwiązanie dla każdego ceniącego sobie spokój i komfort życia, przy jednoczesnym łatwym dostępie do uroków metropolii. Jandach zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego osiedla domów w zabudowie szeregowej i domów jednorodzinnych z ogródkiem. Polecamy m.in. nowoczesne domy w Daszewicach, położone w otoczeniu licznych terenów zielonych, idealnych na rodzinny odpoczynek na świeżym powietrzu. Naszą ofertę wyróżnia dbałość o wszelkie konieczne detale, tj. niezbędna do komfortowego życia infrastruktura (w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, apteki itp.), bliskość przyrody, komunikacja z Poznaniem (nie więcej niż trzydzieści minut).

Daszewice – dom z Twoich marzeń

Domy i mieszkania w ofercie Jandach charakteryzują się nowoczesnością i przestronnością, nie zapominając również o tym, że mieszkania muszą być przytulne. Wykorzystane materiały gwarantują najwyższą jakość i wieloletnią trwałość. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zakupu mieszkania czy domu z ogrodem w atrakcyjnej lokalizacji Daszewice. Mieszkania na sprzedaż w tej okolicy to szybki dojazd do miasta, a jednocześnie możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Rynek pierwotny niejednokrotnie kojarzy się z zaporowymi cenami mieszkań. Tutaj również naleźliśmy rozwiązanie. Dzięki dostosowaniu mieszkań do wymogów programu, istnieje możliwość ich zakupu z dofinansowaniem MdM. Niemniej atrakcyjność cenowa naszych domów i mieszkań wzbudza coraz większe zainteresowanie.

Mieszkania w szeregowcach, domy szeregowe i domy z ogródkiem czy z garażem to tylko część naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poprzez kontakt z nami.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania w szeregowcach!

Mieszkania z ogródkiem w Daszewicach
Domy z ogródkiem w Daszewicach

Nowe domy na kredyt w programie MDM