Zapytaj

Mieszkania i domy od dewelopera ze Środy Wielkopolskiej

Mieszkania z rynku pierwotnego usytuowane w pobliżu Środy Wielkopolskiej to szeregowce położone w dogodnej lokalizacji – blisko terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi. W pobliżu znajdują się lasy, jeziora, liczne szlaki turystyczne i zabytki. Dobrze rozwinięta infrastruktura umożliwia przedostanie się do dużej aglomeracji miejskiej. Bliźniaki w okolicy Środy Wielkopolskiej to mieszkania w stanie deweloperskim dla osób, które oczekują wysokiego standardu i funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń.

Mieszkania z ogródkiem w pobliżu Środy Wielkopolskiej

Bliskość lasów i jeziora to nie wszystko, ponieważ szeregowcom niedaleko Środy Wielkopolskiej towarzyszą również ogródki, w których mieszkańcy mogą urządzać grilla, opalać się czy oddawać lekturze na świeżym powietrzu. Domy zlokalizowane są w spokojnej dzielnicy zapewniającej bezpieczeństwo – to świetna okolica dla rodzin z dziećmi, szczególnie że pobliska Środa Wielkopolska oferuje wiele atrakcji.

Szeregowce w bliskiej odległości od Środy Wielkopolskiej od dewelopera to najlepsza propozycja dla osób, które szukają spokoju, ale równocześnie chciałyby mieć kontakt z sąsiadami. To także świetne rozwiązanie dla dużych rodzin, które chcą mieszkać obok siebie. Nowe osiedle w zabudowie szeregowej to przede wszystkim mieszkania w wysokim standardzie przeznaczone dla wymagających lokatorów i osób spragnionych kontaktu z przyrodą. Pobliskie tereny zielone będą idealnym miejscem wypoczynku i stworzą możliwość uprawiania sportów – biegania czy jazdy na rowerze.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

  Mioeszkanie w domu blisko Poznania

  Domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w okolicy Środy Wielkopolskiej

  JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
  ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

   

  Telefon: 0618677 585
  Email: biuro@jandach.pl

   

  Sprzedaż inwestycji:


  601498 090          885 498 090 

  Wyślij zapytanie