Mieszkania i domy - deweloper Czapury

Realizujący w najatrakcyjniejszych okolicach Poznania deweloper? Czapury to przepiękna miejscowość usytuowana nad Wartą w otoczeniu Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. W takich okolicach swoje inwestycje lokalizuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach. Jeśli spodobały się Państwu mieszkania Czapury, zachęcamy do zapoznania się z ofertą lokali na naszych osiedlach dewelopera w Czapurach– posiadamy równie pięknie położone inwestycje np. w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Zamiekszaj w nowym budownictwie

W ofercie Jandach znaleźć można ciekawie zaprojektowane domy od dewelopera. Czapury, Dąbrówka, Luboń, Plewiska, Skórzewo, Kórnik, Tarnowo Podgórne i Przeźmierowo – w takich okolicach wznosimy budynki dla naszych klientów. Domy powstają według oryginalnych projektów – zarówno tych tradycyjnych, jak i trochę bardziej nowoczesnych. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich propozycję dla siebie. W ofercie dodatkowo posiadamy szeregowce w stanie deweloperskim. Czapury i okolice Poznania to najlepsze lokalizacje na tego typu inwestycje. Dlaczego Czapury? Dom w tej miejscowości to idealne miejsce na wypoczynek!

 

TWOJA NOWA PRZESTRZEŃ

Od kilku lat Jandach realizuje nowe inwestycje deweloperskie w atrakcyjnych lokalizacjach w pobliżu Poznania. Zrealizowaliśmy projekt Osiedla Bliskiego w Plewiskach oraz osiedla Nowe Podolany. Jesteśmy firmą deweloperską nastawionym na rozwój. W pobliżu Poznania jest jeszcze wiele miejscowości i lokalizacji, gdzie będziemy przygotowywać najnowsze projekty w przyszłości. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania, również w programie MdM w pobliżu takich lokalizacji jak: Czapury, Przeźmierowo czy Plewiska, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i planami na nowe inwestycje mieszkaniowe.

Poznaj inwestycje dewelopera – Czapury i zielone okolice Poznania to wyjątkowe miejsca do życia! Przekonaj się o ich zaletach! Wybierz nasze domy. Czapury to wyjątkowe miejsce, które wkrótce może stać się Twoim nowym adresem.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania w Powiecie Poznańskim w Czapurach

Mieszkania - deweloper Czapury
Domy - deweloper Czapury

Domy od dewelopera w Czapurach blisko Poznania