Mieszkania i domy na sprzedaż Krzesiny

Poznaj kolejną lokalizację polecaną przez dewelopera Jandach. Miejscowość położona tuż obok Poznania zachęca atrakcyjnymi cenami gruntów oraz urokliwą okolicą. Firma deweloperska z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem zatroszczy się o to, by nowe domy i mieszkania w zabudowie szeregowej były naprawdę wygodne i funkcjonalne, a przy tym – tanie.

Zamieszkaj w przyjaznym sąsiedztwie

Osiedla Jandach wznosimy w miejscowościach o rozbudowanej infrastrukturze. Przed rozpoczęciem inwestycji deweloperskiej sprawdzamy, czy w okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przychodnie, kościoły oraz innego rodzaju punkty usługowe, które stworzą naszym Klientom doskonałe warunki do życia i wypoczynku.

Wybierając ofertę Jandach, masz pewność, że ze swojego nowego domu w krótkim czasie dotrzesz do miasta: własnym autem lub korzystając ze środków komunikacji zbiorowej. Domy i mieszkania w szeregowcach w bliskiej okolicy Poznania łączą wszystko to, czego potrzebujesz – szybki kontakt z miastem z możliwością ucieczki od hałasu i zanieczyszczeń, jakie generuje.

Przytulny dom z ogródkiem? Teraz taniej!

Inwestycje mieszkaniowe Jandach projektowane są z uwzględnieniem oczekiwań współczesnych rodzin. W każdym mieszkaniu znajduje się przestronny salon z kominkiem, przytulne sypialnie, funkcjonalna kuchnia i łazienki. Standardem w podmiejskich inwestycjach stały się również miejsca garażowe. Domy jednorodzinne oraz w szeregowcach posiadają także ogródek – idealny do celów rekreacyjnych lub dekoracyjnych.

Na wizualizacjach prezentujemy przykładowe aranżacje mieszkań urządzonych „pod klucz”. Oferujemy także domy i mieszkania w stanie deweloperskim, po niższych cenach.

Przygotowaliśmy również ofertę mieszkań dla osób zainteresowanych zakupem w ramach programu MdM. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty Jandach!

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne z ogródkiem od dewelopera

Mieszkania na sprzedaż Krzesiny
Domy na sprzedaż Krzesiny

Mieszkanie na kredyt dla rodziny