Zapytaj

Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Starołęka

Szukasz mieszkania, które w pełni spełni potrzeby Twoje i Twojej rodziny? Poznaj aktualnie realizowane inwestycje deweloperskie Jandach w Poznaniu i okolicach. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży pozwala nam zaprojektować przestrzenie, w których wypoczynek i życie rodzinne będą udane.

Osiedla budowane z myślą o mieszkańcach

Pierwszy etap inwestycji to wybór odpowiedniej lokalizacji. Mieszkania i domy w zabudowie szeregowej oferowane przez dewelopera Jandach budowane są w miejscach o dobrych połączeniach komunikacyjnych z centrum miasta. Osiedla Jandach zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo – są całodobowo strzeżone i zamykane.

W ich najbliższej okolicy nie brakuje najważniejszej infrastruktury. Sklepy, supermarkety, apteki, szkoły, przedszkola, przychodnie, obiekty rekreacyjne – wszystko czego potrzebujesz w codziennym życiu, już działa w Twoim otoczeniu.

Funkcjonalne aranżacje mieszkań

Kolejny etap to planowanie powierzchni mieszkań. W naszej ofercie znajdziesz wybór lokali o zróżnicowanym metrażu (wśród nich także takie, które spełniają kryteria programu Mieszkanie dla Młodych),dostosowane do potrzeb współczesnych rodzin. To przytulne, atrakcyjnemieszkania z aneksem kuchennym lub osobną słoneczną kuchnią.

Jeśli zależy Ci na czasie, możesz zakupić je wraz z pełnym wyposażeniem i urządzonym wnętrzem. Czuwają nad tym znakomici projektanci współpracujący z Jandach. Tym, którzy mają własny pomysł na aranżację swojego domu, polecamy mieszkanie w stanie deweloperskim.

Skontaktuj się z nami i powiedz o swoich oczekiwaniach. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie wymarzony dom!

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy z rynku pierwotnego Poznań Starołęka

Nowoczesne mieszkania dla młodych

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie