Zapytaj

Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Kopanina

Jandach to atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania, domy z ogródkiem oraz inne inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu oraz sąsiednich miejscowościach. Szukasz miejsca idealnego do życia? Zobacz, co przygotowaliśmy z myślą o Tobie.

Sprzedaż mieszkań i domów na rynku pierwotnym

Od blisko trzydziestu lat projektujemy, budujemy, sprzedajemy domy jednorodzinne, szeregowe oraz mieszkania. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie można opisać następującymi słowami: funkcjonalne, atrakcyjne, przestronne, przytulne, słoneczne. Do tego należy również dodać określenie tanie.

Mimo konkurencyjnych cen wyróżniających nasze domy i mieszkania, są one zawsze wznoszone z najwyższej jakości materiałów, wyróżniających się wieloletnią wytrzymałością, odpornością, a przy tym cechują je walory estetyczne.

Dom jednorodzinny lub mieszkanie na kredyt

Wiemy, że zakup wymarzonego lokum dla większości osób wiąże się z wzięciem kredytu. Jednak jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom rozwiązania dopasowane do ich możliwości finansowych. W naszej ofercie dostępne są zatem i atrakcyjne domy, i funkcjonalne mieszkania. Co ważne, wybrane inwestycje mieszkaniowe oferowane przez Jandach kwalifikują się do rządowego programu dopłat MDM. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach oraz sąsiadują z rozbudowaną infrastrukturą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, gdzie w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach powstają kolejne domy oraz mieszkania Jandach.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy w zabudowie szeregowej Poznan Kopanina

Sprzedaż domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań Kopanina

Atrakcyjne mieszkania w stanie deweloperskim!

Zobacz również

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie