Zapytaj

Domy i mieszkania na sprzedaż Robakowo

Deweloper Jandach od kilkunastu lat buduje domy jednorodzinne, szeregowce oraz budynki wielorodzinne w Poznaniu i okolicach. Popraw jakość życia dla siebie i swojej rodziny, decydując się na zakup nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej miejscowości, jaką jest Robakowo.

Perfekcyjne miejsce do życia – przyjazne Robakowo zaprasza

Bliska odległość od dużego miasta, rozbudowana infrastruktura (sklepy, szkoły, boiska, apteki, przychodnie etc.),a jednocześnie kameralna atmosfera małej miejscowości – czy nie tego oczekujesz od idealnego miejsca zamieszkania? Lokalizacje, jakie Jandach wybiera pod swoje inwestycje mieszkaniowe, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających!

Budujemy w najwyższej jakości – solidność to podstawa!

Nasze osiedla domków jednorodzinnych lub szeregowce o atrakcyjnym metrażu wyróżniają się estetyką i funkcjonalnością. Tym, co stanowi ich rzeczywistą przewagę nad innymi, jest jednak stosunek jakość-cena. Stosujemy tylko sprawdzone materiały budowlane, które zapewniają solidną konstrukcję, niskie opłaty eksploatacyjne oraz pewność, że Twój dom to bezpieczna oaza na wiele lat.

Nowoczesne projekty, na jakich się opieramy, oferują atrakcyjny i funkcjonalny układ pomieszczeń, optymalny metraż oraz ciekawe rozwiązania designerskie. Zdecydujesz się na mieszkanie pod klucz czy w standardzie deweloperskim?

Aktualne inwestycje deweloperskie i oferowane mieszkania na sprzedaż spełniają warunki rządowego programu MDM – Mieszkanie dla Młodych. Sprawdź, czy możesz uzyskać dotacje na swoje wymarzone „cztery kąty” od dewelopera Jandach!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

MDM na sprzedaż Poznań Robakowo

Domy na kredyt w programie MDM

Domy w szeregowcu Poznań Robakowo

Sprzedaż mieszkań w zabudowie szeregowej!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie