Zapytaj

Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Rataje

Szukasz wymarzonego domu z ogrodem? A może interesuje Cię mieszkanie w zabudowie szeregowej, które będzie przytulne, funkcjonalne i tanie? Deweloper Jandach może swoim klientom zaproponować tego typu nieruchomości w Poznaniu oraz sąsiednich miejscowościach.

Inwestycje deweloperskie na rynku pierwotnym

Deweloper Jandach to ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu, budowaniu, sprzedaży domów jednorodzinnych i w szeregowcach oraz mieszkań w zabudowie szeregowej. Dzięki temu zróżnicowane grupy klientów mogą znaleźć w ofercie wymarzone „cztery kąty”. Rodziny z dziećmi powinny zwrócić uwagę na słoneczne i przestronne domy z ogrodem, które są zlokalizowane w okolicach pełnych zieleni. Z kolei tych, którzy chcą mieszkać w pobliżu miasta, powinny zainteresować mieszkania w zabudowie szeregowej. Inwestycje deweloperskie Jandach powstają w atrakcyjnych lokalizacjach z rozbudowaną infrastrukturą – sklepami, szkołami, przedszkolami, przychodniami, itd.

Domy i mieszkania – trwałe, piękne, funkcjonalne

Inwestycje deweloperskie Jandach są wznoszone przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów budowlanych i wykończeniowych. Tym samym, każdy dom i każde mieszkanie prezentuje się pięknie w oczach jego właścicieli i sąsiadów. Warto również nadmienić, że projekty nieruchomości są konsultowane z klientami. Wszystko po to, aby zapewnić, zbudować, zaaranżować przestrzeń do życia, o jakiej marzą.

Mieszkania w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne/w szeregowcach są dostępne w atrakcyjnych cenach, również na kredyt. Co ważne, wybrane inwestycje deweloperskie kwalifikują się do programu dopłat MDMMieszkanie dla Młodych.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy w stanie deweloperskim Poznań Rataje

Nowoczesne mieszkania dla młodych

Domy jednorodzinne Poznań Rataje

Sprzedaż domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie